fbpx

Zostań ekspertem ReactJS

Szkoła Reacta to najlepszy program nauki Reacta w formie 60 lekcji wideo, ćwiczeń i konsultacji z mentorem. Kurs trwa 6 tygodni. Dlaczego Ci się to przyda?

W grupie człowiek lepiej się uczy! Postaw na swój rozwój!

Nabór aktualnie zamknięty

Jeśli chcesz otrzymać powiadomienie gdy ruszy kolejny nabór, zostaw swój email, a ja wyślę Ci powiadomienie

Co otrzymasz w ramach programu?

Moduł Advanced Szkoły Reacta to 6 tygodni praktyki, w którym przeprowadzę Cię krok po kroku po meandrach Reacta i Reduxa. Ten moduł przeznaczony jest dla Ciebie jeśli spełniasz przynajmniej jeden z warunków:

Dla kogo NIE jest ten kurs?

Jeśli w ogólnie nie znasz języków do tworzenia aplikacji internetowych to nasz program nie jest dla Ciebie. Dopiero gdy poznasz HTML i CSS w stopniu bardzo dobrym oraz JavaScript w stopniu podstawowym, to wtedy ten kurs będzie dla Ciebie bardzo przydatne!

Nie polecamy też Szkoły Reacta, jeśli jesteś senior JavaScript developerem z bardzo dobrą znajomością praktyczną tego języka. Aczkolwiek jeśli czujesz, że szkolenie pomogłoby uporządkować i usystematyzować Twoją wiedzę, możesz jak najbardziej wziąć udział! 

CZEGO SIĘ NAUCZYSZ?

Moduł Advanced to 6 tygodni rozwoju na najwyższym poziomie.
Poznaj przekrój zagadnień, z którymi będziesz mierzyć się w trakcie programu
pod okiem Twojego mentora:

DLACZEGO WARTO UCZYĆ SIĘ REACTA?

Dowiesz się z poniższego filmu 🙂 Jest to zapis rozmowy z Jędrzejem Paulusem w ramach podcastu DVLPR – WNBE

DEMO - 2 przykładowe lekcje

Tydzień I - REST API

Przykładowa lekcja z tygodnia pierwszego

Sposoby komunikacji z API w komponentach klasowych oraz z wykorzystaniem Hooków. Dowiesz się jak: 

✔  pobierać dane z API
✔  wyświetlić dane z API w komponencie 
✔  obsługiwać statusy oraz błędy

Tydzień VI - Deployment

Dowiesz się jak:

✔  skonfigurować projekt pod Heroku
✔  w prosty sposób zrobić deployment
✔  oszczędzić sobie wielu godzin na konfigurację CI/CD

Poznaj swojego mentora

Cześć, jestem Patryk Omiotek 🙂 Jestem programistą z ponad 12-letnim doświadczeniem. Moje specjalizacje to JavaScript, Python, PHP i rozwiązania w chmurze AWS. Udzielam się jako prelegent, trener i organizator spotkań (m.in. meet.js). Prowadzę szkolenia dla programistów, szkoliłem również uczestników bootcampów. Często zajmuję się weryfikacją IT, czyli w trakcie procesów rekrutacyjnych sprawdzam poziom wiedzy kandydatów na stanowiska Junior, Regular/Mid, jak i Senior developerów. 
Obecnie pracuję jako Senior Software Engineer w firmie intive. Do tej pory miałem przyjemność realizować wiele ciekawych projektów m.in. dla znanej akademii filmowej z USA i dla startupów, w które inwestowali chociażby Steve Wozniak czy Google Ventures. Od 8 lat dzielę się swoją wiedzą jako ekspert na konferencjach i trener w szkołach programowania. Jestem także wykładowcą na Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie, gdzie prowadzę przedmioty związane z aplikacjami internetowymi.  Jestem również pomysłodawcą i założycielem Szkoły Reacta. Ta kombinacja doświadczeń to gwarancja, że opanujesz Reacta w stopniu, który nie byłby możliwy w innym miejscu i z innym mentorem. 

Sprawdź jak oceniają mnie moi kursanci:

Powyższe rekomendacje mówią same za siebie!

Kolejny nabór do Szkoły Reacta rusza na jesień! Dołącz do newslettera i już teraz uzyskaj dostęp do społeczności osób, które tak jak Ty chcą rozwijać swoje reaktowe kompetencje.

agendA programu

Program jest podzielony na 6 tematycznych modułów. Zaczynasz z dostępem do pierwszego modułu i co tydzień dostajesz nowy moduł. Tydzień nr 1 będzie dostępny od 15 czerwca, aby wszyscy szli równym tempem. Tydzień nr 2 będzie dostępny od 22 czerwca. 

Kolejne tygodnie będą systematycznie odblokowywane co poniedziałek. Dzięki temu ilość materiału Cię nie przytłoczy i skupisz się na tym co w danym momencie jest najistotniejsze w szkoleniu.

Tydzień 1

Komunikacja z REST API

 1. Wprowadzenie do CodeSandbox
 2. Wprowadzenie do REST API
 3. Jak korzystać z publicznych API?
 4. Jak korzystać z API w projekcie?
 5. Interfejs dynamiczny i dane
 6. Własna bilioteka do API
 7. Sesja Q&A 
 8. Projekt cz. 1

Tydzień 2

Testowanie aplikacji

 1. DevTools
 2. Obsługa błędów
 3. Error boundaries
 4. Walidacja komponentów za pomocą PropTypes
 5. Testowanie za pomocą Jest
 6. Testowanie zapomocą snapshotów
 7. Test Driven Development
 8. Testowanie E2E (Cypress.io)
 9.  Sesja Q&A
 10. Projekt cz. 2

Tydzień 3

Wzorce w React

 1. Composition over inheritance
 2. Context API
 3. Komponenty wyższego rzędu (HoC)
 4. Abstrakcja stanu od widoku
 5. Compound Components
 6. Własne hooki
 7. Render Props
 8. Popularne antywzorce
 9. Projekt cz. 3

Tydzień 4

Optymalizacja

 1. React Dev Tools i profilowanie
 2. Property „key” – właściwe użycie
 3. React.lazy i suspense
 4. Pure components
 5. Sterowanie renderowaniem za pomocą shouldComponentUpdate
 6. React.memo
 7. useMemo
 8. useCallback
 9. Memoizacja
 10. Inne rozwiązania
 11.  Jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej pod kątem nietechnicznym?
 12. Projekt cz. 4

Tydzień 5

Redux

 1. Flux i zarządzanie stanem aplikacji
 2. Własny Redux w aplikacji
 3. Architektura aplikacji a Redux
 4. Action creators
 5. Reducery
 6. Zarządzanie stanem aplikacji
 7. Biblioteka react-redux
 8. Komponent Provider z react-redux
 9. Funkcja Connect react-redux
 10. Thunks i redux-thunk
 11. Redux Dev Tools
 12. Redux-persist
 13. Redux-form
 14. Redux-saga 
 15.  Jak przygotować się do pytań na technicznej rozmowie rekrutacyjnej?
 16. Projekt cz. 5

Tydzień 6

Deployment

 1.  Sesja Q&A
 2. Budowanie projektów pod wykorzystanie produkcyjne
 3. Eject
 4. Deployment na GitHub Pages
 5. Deployment na Firebase Hosting
 6. Deployment na Heroku
 7. Inne destynacje deploymentu (Apache, nginx, AWS, Now, Netlify)

Poza tym, uzyskasz dostęp do zamkniętej społeczności na Slacku, gdzie możesz zadać dowolne pytanie do Twojego mentora oraz innych uczestników. Uzyskasz tam też pomoc, gdy utkniesz ze swoim projektem. W grupie człowiek lepiej się uczy!

Jak dołączyć?

Do programu będzie można dołączyć wyłącznie od 16.06.2020 do 23.06.2020 do godz 21:00. Kolejna edycja ruszy dopiero za pół roku. Nie przegap okazji zapisz się już teraz, ponieważ cena w kolejnych edycjach będzie zdecydowanie wyższa.

Ile kosztuje dostęp?

rocket_advanced

Moduł Advanced Szkoły Reacta to 6 tygodni praktyki i dostępu do mentora za:

697
647 zł
 •  

Co otrzymam w ramach programu?

POLECAJĄ NAS

Poniższe marki są dobrze rozpoznawalne w polskim świecie IT, a co więcej polecają nasze szkolenie Reacta 🙂
Dziękujemy za zaufanie!

DOŁĄCZ DO NEWSLETTERA​

Kolejny nabór do Szkoły Reacta rusza na jesień! Dołącz do newslettera i już teraz uzyskaj dostęp do społeczności osób, które tak jak Ty chcą rozwijać swoje reaktowe kompetencje.

I jeszcze na koniec… ekstra bonusy!

Jeśli główny cel, który stoi za Twoją decyzją o zgłębieniu wiedzy na temat Reacta, związany jest ze zmianą pracy na lepszą, to mamy dla Ciebie świetną wiadomość! Wykupując kurs w Szkole Reacta otrzymasz dodatkowo, zupełnie za darmo, dostęp do nagrań do 4 webinarów, przygotowanych przez Annę Prończuk-Omiotek – profesjonalnego trenera wystąpień publicznych, eksperta od Linkedin i marketingu w branży IT. 

Tematyka tych webinarów jeszcze bardziej ułatwi Ci zdobycie nowej lepszej pracy! 

Webinary, które czekają na Ciebie jako bonus w Szkole Reacta to:

Webinar 1

Jak napisać programistyczne CV?

Webinar 2

Jak zrobić profil na LinkedIn, który pokochają rekruterzy?

Webinar 2

Jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej pod kątem nietechnicznym?

Webinar 3

Jak przygotować się do pytań na technicznej rozmowie rekrutacyjnej?

ALTERNATYWNE SPOSOBY NAUKI
Czy są inne sposoby
na naukę Reacta?

Możesz spróbować opanować Reacta w inny sposób, to oczywiste. Nie będziemy ukrywać, że istnieją inne metody nauczenia się tej biblioteki. Postaramy się jednak udowodnić Ci, że żaden z nich nie gwarantuje takich efektów i takiej skuteczności jak nauka w Szkole Reacta.

Jak wiadomo, wszelkiego rodzaju podręczniki informatyczne to mnóstwo przydatnej wiedzy. Ale bądźmy szczerzy – kto ma czas i cierpliwość na ich czytanie? Książki wymagają skupienia przez wiele godzin, po których i tak zdobyte przez Ciebie informacje są wciąż bardziej teoretyczne, niż praktyczne. Poza tym wiesz dobrze, że IT to jedna z najbardziej dynamicznych branż na świecie. W związku z tym treść podręczników bardzo szybko się dezaktualizuje. Czy naprawdę nie szkoda Ci czasu spędzonego na żmudnym uczeniu się teorii, która dawno temu straciła swój termin przydatności?

W sieci istnieje mnóstwo tutoriali, poradników i hintów on-line na temat Reacta. I to byłaby świetna wiadomość, gdyby nie fakt, że większość z nich dotyczy bardzo podstawowych zagadnień. Nie mówiąc już o tym, że nie oferują one rozwiązań w pracy na prawdziwych, komercyjnych projektach. Przypomnij też sobie, ile z nich masz wciąż na liście “do obejrzenia”, a przyznasz, że nauki za ich pomocą raczej nie da się określić jako usystematyzowanej i kompletnej.

Na rynku istnieją również kursy, które kosztują zaledwie parędziesiąt złotych. Być może w przeszłości zdarzyło Ci się wykupić właśnie tego typu budżetowe szkolenie – i to nie jedno. Ale czy było to coś, co dało Ci 100% satysfakcji i konkretny zastrzyk wiedzy? Czy raczej rzecz, której nie udało Ci się ukończyć, a teraz leży gdzieś na serwerach, porastając e-pajęczyną? Nawet jeśli tego typu szkolenie, przeprowadzone najczęściej bez realnej obecności mentora, zostało przez Ciebie przerobione w całości, to pamiętasz ile to kosztowało zachodu, zaparcia i samodyscypliny?

Operacja na żywym organizmie, znana szerzej jako „metoda prób i błędów” to zdecydowanie najczęściej wybierana metoda nauki Reacta. I – niestety – również taka, która pociąga za sobą masę bugów. Nie oszukujmy się – na początku jest to raczej metoda „błędów i błędów”, gdzie rozwiązując jeden problem tworzysz przy okazji kilka innych. Wiem z doświadczenia, że traci się wtedy dużo czasu, a szef lub zleceniodawca raczej nie jest zadowolony z końcowych efektów pracy. Wybór i tak należy do Ciebie – wolisz być w projekcie rycerzem na białym koniu, czy najpopularniejszym developerem wymienianym przy okazji git-blame?

Gwarancja satysfakcji albo zwrot pieniędzy!

Materiały szkoleniowe i sposób przekazywania wiedzy w Szkole Reacta zostały przemyślane w najdrobniejszym szczególe. Wszystko po to, aby dać Ci o wiele więcej, niż oczekujesz. Jeśli pomimo tego masz wciąż wątpliwości i obawy, Szkoła Reacta ma dla Ciebie aż 30-dniową Gwarancję Satysfakcji. Jeśli w ciągu 30 dni od opłacenia szkolenia stwierdzisz z jakiegoś powodu, że nie spełnia Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci pieniądze.

Jak tego dokonać? Wystarczy, że napiszesz na adres kontakt@szkolareacta.pl, a cała kwota  za kurs zostanie z powrotem przelana na Twoje konto. Masz na to aż 30 dni od momentu zapłaty za dostęp do programu. Zyskujesz w ten sposób jeszcze jeden powód, dla którego warto zdecydować się na poszerzenie swojej wiedzy właśnie z nami!

100%

FAQ

Masz jakieś pytania? Być może nawet są już na nie odpowiedzi. Znajdziesz je poniżej, lub napisz bezpośrednio na adres kontakt@szkolareacta.pl 

Tak, platforma e-learningowa obsługuje płatności kartą.

Tak, do każdego zakupu wystawiana jest faktura z 23% VAT. System wyśle Ci ją automatycznie po wpłacie. Można ją następnie wliczyć w koszty prowadzenia firmy.

Niestety, nie ma takiej możliwości. Kolejne otwarcie będzie dopiero za pół roku i w wyższej cenie.

Program jest tak zaprojektowany, aby wszyscy uczestnicy zaczęli w tym samym momencie i wspólnie przerabiali materiał na jednym poziomie. Dzięki temu uczestnikom szkolenia można poświęcić jak najwięcej uwagi, zamiast zajmować się sprzedażą 🙂

Kurs trwa 6 tygodni i rozpoczyna się 15.06.2020. Co tydzień otrzymujesz dostęp do nowych lekcji. Taki układ jest podyktowany tym, abyś nie dostał za dużo wiedzy na raz oraz aby cała grupa była na tym samym etapie szkolenia. 

Lekcje wideo są dostępne wyłącznie w ramach platformy i nie można ich pobrać. Wszelkie materiały pomocnicze jak np. slajdy możesz pobrać na swój dysk.

Jeśli zdarzy się taka sytuacja, to skontaktuj się z nami w przeciągu 30 dni, a otrzymasz zwrot zainwestowanych pieniędzy.

Na pewno nie stracisz dostępu do materiałów. Mogą Ci ewentualnie umknąć reakcje grupy uczącej się nowych materiałów. Ale spokojnie – odrobina samodyscypliny i będziesz w stanie na spokojnie dogonić grupę 🙂

Kupujesz raz, natomiast dostęp do szkolenia jest dożywotni. Dotyczy to również wszelkich aktualizacji, jakie się pojawią – po prostu otrzymasz je gratis.

Niestety, nie ma takiej opcji sprzedaży.  Jeśli w danym momencie brakuje Ci środków, to możesz zacząć je systematycznie oszczędzać na ten kurs.

Zapisy rozpoczną się 15.06. o godzinie 8:00, a zakończą 19.04 o godzinie 21:00. Po tej dacie nie będzie można dołączyć do szkolenia.

Tak, jak najbardziej! Dostęp do kursu jest dożywotni, więc jeśli nie możesz teraz rozpocząć nauki, to możesz wystartować w kolejnym naborze i  z nową grupą. Wówczas program kursu może się lekko zmienić i niektóre materiały zostaną zaktualizowane.

To zależy od aplikacji, na których zdarzyło Ci się do tej pory pracować i od tego, jakie masz w nich doświadczenie komercyjne. W trakcie lekcji będzie poruszana tematyka zastosowań różnych elementów Reacta w projektach komercyjnych. Jeśli masz spore doświadczenie na tym polu, to niewykluczone, że w przyszłości zostanie uruchomiony kurs React Pro, który bardziej będzie spełniał Twoje wymagania.

Na zwrot masz 30 dni od daty zakupu. Wystarczy że wyślesz maila na adres kontakt@szkolareacta.pl i napiszesz, dlaczego kurs nie spełnił Twoich oczekiwań.

Szkolenie bazuje na aktualnej, praktycznej wiedzy, zdobytej w projektach komercyjnych. Projekt, który będziemy realizować, opiera się na realnych zagadnieniach, z którymi na co dzień mierzą się doświadczeni specjaliści IT. Dodatkowo będziesz w grupie pozostałych kursantów, a w grupie zawsze łatwiej przyswaja się wiedzę.

Ze wszystkimi uczestnikami szkolenia spotykamy się online, na telekonferencji. Każdy może zabrać głos przez mikrofon lub na czacie i podzielić się np. postępem prac przy projekcie, czy zapytać o o tematy poruszane w Szkole Reacta. Jeśli nie chcesz pracować przy włączonej kamerze i mikrofonie, to pamiętaj, że nie ma takiego przymusu 🙂 

PODAJ DALEJ

Jeśli znasz kogoś, kto może być zainteresowany naszym programem, kliknij proszę w przycisk poniżej i udostępnij szkolenie.

Pomoże to nam dotrzeć do szerszego grona odbiorców. Z góry dziękuję 🙂