fbpx

Zostań ekspertem ReactJS

Szkoła Reacta to najlepszy program nauki Reacta w formie 150 lekcji wideo, ćwiczeń i konsultacji z mentorem. Kurs trwa 6 lub 12 tygodni (poziom Basic i Advanced). Dlaczego Ci się to przyda?

W grupie człowiek lepiej się uczy! Postaw na swój rozwój!

Wystartował nabór

Nabór będzie trwał do 30.04.2020 do godz. 21:00. Po tym czasie nie będzie można dołączyć do szkolenia. Zatem nie czekaj, dołącz już dzisiaj i uzyskaj dostęp do: ponad 150 lekcji video, społeczności osób takich jak Ty, wsparcia mentora w postaci konsultacji online na Slack i 11 godzinnych Live QA!

Co otrzymasz
w ramach programu?

W zależności od swoich potrzeb możesz wybrać moduł Basic lub Advanced

paperplane_basic

Szkoła Reacta w module Basic to 6 tygodni intensywnej nauki online z mentorem oraz dostęp do społeczności osób takich jak Ty. Moduł Basic będzie najlepszym wyborem dla Ciebie, jeśli spełniasz przynajmniej jeden z warunków:

rocket_advanced

Moduł Advanced Szkoły Reacta to kolejne 6 tygodni praktyki, w którym przeprowadzę Cię krok po kroku po meandrach Reacta i Reduxa. Ten moduł przeznaczony jest dla Ciebie jeśli spełniasz przynajmniej jeden z warunków:

Dla kogo nie jest ten kurs?

Jeśli w ogólnie nie znasz języków do tworzenia aplikacji internetowych to nasz program nie jest dla Ciebie. Dopiero gdy poznasz HTML i CSS w stopniu bardzo dobrym oraz JavaScript w stopniu podstawowym, to wtedy ten kurs będzie dla Ciebie bardzo przydatne!

Nie polecamy też Szkoły Reacta, jeśli jesteś senior JavaScript developerem z bardzo dobrą znajomością praktyczną tego języka. Aczkolwiek jeśli czujesz, że szkolenie pomogłoby uporządkować i usystematyzować Twoją wiedzę, możesz jak najbardziej wziąć udział! 

CZEGO SIĘ NAUCZYSZ?

Zarówno moduł Basic, jak i moduł Advanced to 6 tygodni rozwoju na najwyższym poziomie.
Poznaj przekrój zagadnień, z którymi będziesz mierzyć się w trakcie programu
pod okiem Twojego mentora:

DEMO - 3 przykładowe lekcje

Tydzień I - Wprowadzenie

Przykładowa lekcja z tygodnia pierwszego

Co należy zrobić przed rozpoczęciem pracy z wykorzystaniem Reacta? Dowiesz się jak:

✔ przygotować środowisko do pracy
✔ zainstalować node.js
✔ przygotować projekt w Reakcie?
✔ tworzyć komponenty?

Tydzień VI - Formularze

W tym filmie dowiesz się:

✔  jak zacząć przygodę z formularzami w Reakcie?
✔  jak odbierać z nich dane?
✔ jak przechowywać dane w stanie aplikacji?

Tydzień XII - Deployment

Dowiesz się jak:

✔  skonfigurować projekt pod Heroku
✔  w prosty sposób zrobić deployment
✔ oszczędzić sobie wielu godzin na konfigurację CI/CD

Poznaj swojego mentora

Cześć, jestem Patryk Omiotek 🙂 Jestem programistą z ponad 12-letnim doświadczeniem. Moje specjalizacje to JavaScript, Python, PHP i rozwiązania w chmurze AWS. Udzielam się jako prelegent, trener i organizator spotkań (m.in. meet.js). Prowadzę szkolenia dla programistów, szkoliłem również uczestników bootcampów. Często zajmuję się weryfikacją IT, czyli w trakcie procesów rekrutacyjnych sprawdzam poziom wiedzy kandydatów na stanowiska Junior, Regular/Mid, jak i Senior developerów. 

Obecnie pracuję jako Senior Software Engineer w firmie intive. Do tej pory miałem przyjemność realizować wiele ciekawych projektów m.in. dla znanej akademii filmowej z USA i dla startupów, w które inwestowali chociażby Steve Wozniak czy Google Ventures.

Od 8 lat dzielę się swoją wiedzą jako ekspert na konferencjach i trener w szkołach programowania. Jestem także wykładowcą na Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie, gdzie prowadzę przedmioty związane z aplikacjami internetowymi.  Jestem również pomysłodawcą i założycielem Szkoły Reacta. Ta kombinacja doświadczeń to gwarancja, że opanujesz Reacta w stopniu, który nie byłby możliwy w innym miejscu i z innym mentorem. 

Sprawdź jak oceniają mnie moi kursanci:

Powyższe rekomendacje mówią same za siebie!

Nabór do Szkoły Reacta właśnie trwa! Dołącz i już teraz uzyskaj dostęp do społeczności osób i mentora na Slack! Aby cała grupa szła równym tempem, pierwsze materiały wideo będą udostępnione już od poniedziałku 27.04. Bądź pierwszy!

poznaj agendę programu

Program jest podzielony na 12 tematycznych modułów. Zaczynasz z dostępem do pierwszego modułu i co tydzień dostajesz nowy moduł. Tydzień nr 1 będzie dostępny od 27.04., aby wszyscy szli równym tempem. Tydzień nr 2 będzie dostępny od 1 maja. Kolejne tygodnie będą systematycznie odblokowywane co poniedziałek. Dzięki temu ilość materiału Cię nie przytłoczy i skupisz się na tym co w danym momencie jest najistotniejsze w szkoleniu.

Moduł BASIC

Tydzień I

WPROWADZENIE

 1.  Powitanie
 2. Twój cel
 3. Tematyka
 4. Narzędzia
 5. Ustawienia edytora
 6. Stworzenie pierwszej aplikacji
 7. Konfiguracja ESLint
 8. Konfiguracja Husky
 9. Konfiguracja testów
 10. Startujemy projekt

Tydzień II

KOMPONENTY

 1. Po co korzystać z komponentów?
 2. Stworzenie pierwszego komponentu
 3. Komponenty funkcyjne
 4. Czym jest JSX?
 5. Pisanie HTML w JSX
 6. Stylowanie
 7. Komponenty klasowe
 8. Stan komponentów
 9. Projekt cz. 1

Tydzień III

ARCHITEKTURA APLIKACJI

 1. Struktura plików i katalogów
 2. Kompozycja komponentów
 3. Tworzenie szablonu aplikacji za pomocą komponentów
 4. Przekazywanie danych za pomocą propsów
 5. Kompnenty bezstanowe
 6. Wyświetlanie list w JSX
 7. Instrukcje warunkowe w JSX
 8.  Sesja Q&A
 9. Projekt cz. 2

Tydzień IV

Zdarzenia, refy, bindowanie

 1. Zdarzenia w React
 2. Obsługa zdarzeń
 3. Bindowanie zdarzeń
 4. Obsługa stanu komponentu
 5. Ładowanie danych do stanu za pomocą zdarzeń
 6. Komponenty niekontrolowane
 7. Jak robić profil na LinkedIn, który pokochają rekruterzy?
 8. Projekt cz. 3

Tydzień V

Budowa interfejsu

 1. Stan komponentów
 2. Komponenty kontrolowane
 3. Przepływ danych cz. 1
 4. Przepływ danych cz. 2
 5. Cykl życia komponentów
 6. Jak wygląda cykl życia komponentu?
 7. Dumb components
 8. Wdrożenie React Router
 9. Jak napisać programistyczne CV?
 10. Projekt cz. 4

Tydzień VI

Stylowanie

 1. BEM
 2. SASS
 3. Props style
 4. Biblioteka classnames
 5. CSS w JavaScript
 6. Styled-components
 7. Storybook
 8. Material UI
 9. Sesja Q&A
 10. Projekt cz. 5

Moduł ADVANCED

Tydzień VII

TESTOWANIE APLIKACJI​

 1.  Powitanie
 2. DevTools
 3. Obsługa błędów
 4. Error boundaries
 5. Walidacja komponentów za pomocą PropTypes
 6. Testowanie za pomocą Jest
 7. Testowanie zapomocą snapshotów
 8. Test Driven Development
 9. Testowanie E2E (Cypress.io)
 10. Projekt cz. 1

Tydzień VIII

WZORCE W REACT​

 1. Composition over inheritance
 2. Context API
 3. Komponenty wyższego rzędu (HoC)
 4. Abstrakcja stanu od widoku
 5. Compound Components
 6. Własne hooki
 7. Render Props
 8. Popularne antywzorce
 9. Projekt cz. 2

Tydzień IX

Komunikacja z REST API

 1. Jak będziemy korzystali z API w projekcie?
 2. JSONPlaceholder lub inny serwer
 3. Komunikacja z REST API – jak robić to dobrze?
 4. Autoryzacja cz. 1 
 5. Autoryzacja cz. 2
 6. Obsługa Auth i Refresh tokenów
 7. Interfejs dynamiczny i dane
 8.  Sesja Q&A
 9. Projekt cz. 3

Tydzień X

Optymalizacja

 1. React Dev Tools i profilowanie
 2. Property „key” – właściwe użycie
 3. React.lazy i suspense
 4. Pure components
 5. Sterowanie renderowaniem za pomocą shouldComponentUpdate
 6. React.memo
 7. useMemo
 8. useCallback
 9. Memoizacja
 10. Inne rozwiązania
 11.  Jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej pod kątem nietechnicznym?
 12. Projekt cz. 4

Tydzień XI

Redux

 1. Flux i zarządzanie stanem aplikacji
 2. Własny Redux w aplikacji
 3. Architektura aplikacji a Redux
 4. Action creators
 5. Reducery
 6. Zarządzanie stanem aplikacji
 7. Biblioteka react-redux
 8. Komponent Provider z react-redux
 9. Funkcja Connect react-redux
 10. Thunks i redux-thunk
 11. Redux Dev Tools
 12. Redux-persist
 13. Redux-form
 14. Redux-saga 
 15.  Jak przygotować się do pytań na technicznej rozmowie rekrutacyjnej?
 16. Projekt cz. 5

Tydzień XII

Deployment

 1.  Sesja Q&A
 2. Budowanie projektów pod wykorzystanie produkcyjne
 3. Eject
 4. Deployment na GitHub Pages
 5. Deployment na Firebase Hosting
 6. Deployment na Heroku
 7. Inne destynacje deploymentu (Apache, nginx, AWS, Now, Netlify)
 8. TypeScript w Reakcie
 9.  Przygotowanie do egzaminu
 10. Egzamin (nieobowiązkowy) zakończony certyfikatem

Poza tym, uzyskasz dostęp do zamkniętej społeczności na Slacku, gdzie możesz zadać dowolne pytanie do Twojego mentora oraz innych uczestników. Uzyskasz tam też pomoc, gdy utkniesz ze swoim projektem. W grupie człowiek lepiej się uczy!

Jak dołączyć do Programu?

Do programu będzie można dołączyć wyłącznie do 30.04.2020 do godz 21:00. Kolejna edycja ruszy dopiero za pół roku. Nie przegap okazji zapisz się już teraz, ponieważ cena w kolejnych edycjach będzie zdecydowanie wyższa.

paperplane_basic

Szkoła Reacta w module Basic to 6 tygodni intensywnej nauki online z mentorem

PLN 497
 •  
rocket_advanced

Moduł Advanced Szkoły Reacta to kolejne 6 tygodni praktyki zaawansowanych zagadnień

PLN 697
 •  

Przy zakupie obu modułów cena jest prawie o 200 zł niższa

PLN 1194
PLN 997
 •  
To jedynie 83zł za tydzień nauki, a w tym:

ZAMKNIĘCIE NABORU ZA

I jeszcze na koniec… ekstra bonusy!

Jeśli główny cel, który stoi za Twoją decyzją o zgłębieniu wiedzy na temat Reacta, związany jest ze zmianą pracy na lepszą, to mamy dla Ciebie świetną wiadomość!  Wykupując kurs w Szkole Reacta otrzymasz dodatkowo, zupełnie za darmo, dostęp do webinarów, przygotowanych przez Annę Prończuk-Omiotek – profesjonalnego trenera wystąpień publicznych, eksperta od Linkedin i marketingu w branży IT.  Tematyka tych webinarów jeszcze bardziej ułatwi Ci zdobycie wymarzonej posady! 

Cztery webinary, które czekają na Ciebie jako bonus w Szkole Reacta to:

Webinar 1

Jak zrobić profil
na Linkedin,
który pokochają rekruterzy?

Webinar 2

Jak napisać programistyczne CV?

Webinar 3

Jak przygotować się
do rozmowy
rekrutacyjnej pod kątem nietechnicznym?

Webinar 4

Jak przygotować się
do pytań na technicznej
rozmowie rekrutacyjnej?

ALTERNATYWNE SPOSOBY NAUKI
Czy są inne sposoby
na naukę Reacta?

Możesz spróbować opanować Reacta w inny sposób, to oczywiste. Nie będziemy ukrywać, że istnieją inne metody nauczenia się tej biblioteki. Postaramy się jednak udowodnić Ci, że żaden z nich nie gwarantuje takich efektów i takiej skuteczności jak nauka w Szkole Reacta.

Jak wiadomo, wszelkiego rodzaju podręczniki informatyczne to mnóstwo przydatnej wiedzy. Ale bądźmy szczerzy – kto ma czas i cierpliwość na ich czytanie? Książki wymagają skupienia przez wiele godzin, po których i tak zdobyte przez Ciebie informacje są wciąż bardziej teoretyczne, niż praktyczne. Poza tym wiesz dobrze, że IT to jedna z najbardziej dynamicznych branż na świecie. W związku z tym treść podręczników bardzo szybko się dezaktualizuje. Czy naprawdę nie szkoda Ci czasu spędzonego na żmudnym uczeniu się teorii, która dawno temu straciła swój termin przydatności?

W sieci istnieje mnóstwo tutoriali, poradników i hintów on-line na temat Reacta. I to byłaby świetna wiadomość, gdyby nie fakt, że większość z nich dotyczy bardzo podstawowych zagadnień. Nie mówiąc już o tym, że nie oferują one rozwiązań w pracy na prawdziwych, komercyjnych projektach. Przypomnij też sobie, ile z nich masz wciąż na liście “do obejrzenia”, a przyznasz, że nauki za ich pomocą raczej nie da się określić jako usystematyzowanej i kompletnej.

Na rynku istnieją również kursy, które kosztują zaledwie parędziesiąt złotych. Być może w przeszłości zdarzyło Ci się wykupić właśnie tego typu budżetowe szkolenie – i to nie jedno. Ale czy było to coś, co dało Ci 100% satysfakcji i konkretny zastrzyk wiedzy? Czy raczej rzecz, której nie udało Ci się ukończyć, a teraz leży gdzieś na serwerach, porastając e-pajęczyną? Nawet jeśli tego typu szkolenie, przeprowadzone najczęściej bez realnej obecności mentora, zostało przez Ciebie przerobione w całości, to pamiętasz ile to kosztowało zachodu, zaparcia i samodyscypliny?

Operacja na żywym organizmie, znana szerzej jako „metoda prób i błędów” to zdecydowanie najczęściej wybierana metoda nauki Reacta. I – niestety – również taka, która pociąga za sobą masę bugów. Nie oszukujmy się – na początku jest to raczej metoda „błędów i błędów”, gdzie rozwiązując jeden problem tworzysz przy okazji kilka innych. Wiem z doświadczenia, że traci się wtedy dużo czasu, a szef lub zleceniodawca raczej nie jest zadowolony z końcowych efektów pracy. Wybór i tak należy do Ciebie – wolisz być w projekcie rycerzem na białym koniu, czy najpopularniejszym developerem wymienianym przy okazji git-blame?

Gwarancja satysfakcji albo zwrot pieniędzy!

Materiały szkoleniowe i sposób przekazywania wiedzy w Szkole Reacta zostały przemyślane
w najdrobniejszym szczególe. Wszystko po to, aby dać Ci o wiele więcej, niż oczekujesz. Jeśli pomimo tego masz wciąż wątpliwości i obawy, Szkoła Reacta ma dla Ciebie aż 30-dniową Gwarancję Satysfakcji. Jeśli w ciągu 30 dni od opłacenia szkolenia stwierdzisz z jakiegoś powodu, że nie spełnia Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci pieniądze.

100%

Jak tego dokonać? Wystarczy, że napiszesz na adres kontakt@szkolareacta.pl, a cała kwota
za kurs zostanie z powrotem przelana na Twoje konto. Masz na to aż 30 dni od momentu zapłaty za dostęp do programu. Zyskujesz w ten sposób jeszcze jeden powód, dla którego warto zdecydować się na poszerzenie swojej wiedzy właśnie z nami!

FAQ,
czyli najczęściej zadawane pytania

Masz jakieś pytania? To świetnie! Być może nawet są już na nie odpowiedzi. Znajdź je w FAQ Szkoły Reata,
natomiast jeśli nie udało Ci się trafić na interesujące zagadnienie, napisz bezpośrednio na adres
kontakt@szkolareacta.pl 

Tak, platforma e-learningowa obsługuje płatności kartą.

Tak, do każdego zakupu wystawiana jest faktura z 23% VAT. System wyśle Ci ją do 48h po wpłacie. Można ją następnie wliczyć w koszty firmy.

Niestety, nie ma takiej możliwości. Kolejne otwarcie będzie dopiero za pół roku i w wyższej cenie.

Program jest tak zaprojektowany, aby wszyscy uczestnicy zaczęli w tym samym momencie i wspólnie przerabiali materiał na jednym poziomie. Dzięki temu uczestnikom szkolenia można poświęcić jak najwięcej uwagi, zamiast zajmować się sprzedażą 🙂

Kurs Basic rozpoczyna trwa 6 tygodni, natomiast kurs Advanced trwa również 6 tygodni. Co tydzień otrzymujesz dostęp do nowych lekcji. Taki układ jest podyktowany tym, aby żaden kursant abyś nie dostał za dużo wiedzy na raz oraz aby cała grupa była na tym samym etapie szkolenia. 

Lekcje wideo są dostępne wyłącznie w ramach platformy i nie można ich pobrać. Wszelkie materiały pomocnicze jak np. slajdy możesz pobrać na swój dysk.

Jeśli zdarzy się taka sytuacja, to skontaktuj się z nami w przeciągu 30 dni, a otrzymasz zwrot zainwestowanych pieniędzy.

Na pewno nie stracisz dostępu do materiałów. Mogą Ci ewentualnie umknąć reakcje grupy uczącej się nowych materiałów. Ale spokojnie – odrobina samodyscypliny i będziesz w stanie na spokojnie dogonić grupę 🙂

Po ostatnim tygodniu nauki możesz sprawdzić swoją wiedzę i podejść do egzaminu końcowego. Nie jest on obowiązkowy, ale jeśli go zaliczysz, otrzymasz certyfikat.

Kupujesz raz, natomiast dostęp do szkolenia jest dożywotni. Dotyczy to również wszelkich aktualizacji, jakie się pojawią
– po prostu otrzymasz je gratis.

Niestety, nie ma takiej opcji sprzedaży.  Jeśli w danym momencie brakuje Ci środków, to możesz zacznij systematycznie oszczędzać na ten cel.

Zapisy rozpoczną się 22.04. o godzinie 18:00, a zakończą 30.04 o godzinie 21:00. Po tej dacie nie będzie można dołączyć do szkolenia.

Tak, jak najbardziej! Dostęp do kursu jest dożywotni, więc jeśli nie możesz teraz rozpocząć nauki, to możesz wystartować w kolejnym naborze i  z nową grupą. Wówczas program kursu może się lekko zmienić i niektóre materiały zostaną zaktualizowane.

To zależy od aplikacji, na których zdarzyło Ci się do tej pory pracować i od tego, jakie masz w nich doświadczenie komercyjne. W trakcie lekcji będzie poruszana tematyka zastosowań różnych elementów Reacta w projektach komercyjnych. Jeśli masz spore doświadczenie na tym polu, to  niewykluczone, że w przyszłości zostanie uruchomiony kurs specjalistyczny, który bardziej będzie spełniał Twoje wymagania.

W trakcie kursu będą zadawane pytania kontrolne. Odpowiedzi, których udzielisz, dadzą Ci pełny wgląd w poziom opanowanej do tej pory wiedzy. W ostatnim tygodniu kursu możesz podejść do egzaminu kończącego szkolenie. Jeśli go zdasz, otrzymasz imienny certyfikat w formie PDF. Wystawcą jest firma Benfi Media wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych. Taki certyfikat ma większą wartość niż certyfikat wystawiony przez zwykłą osobę fizyczną. 

Na zwrot masz 30 dni od daty zakupu. Wystarczy że wyślesz maila na adres kontakt@szkolareacta.pl i napiszesz, dlaczego kurs nie spełnił Twoich oczekiwań.

Szkolenie bazuje na aktualnej, praktycznej wiedzy, zdobytej w projektach komercyjnych. Projekt, który będziemy realizować, opiera się na realnych zagadnieniach, z którymi na co dzień mierzą się doświadczeni specjaliści IT. Dodatkowo będziesz w grupie pozostałych kursantów, a w grupie zawsze łatwiej przyswaja się wiedzę.

Ze wszystkimi uczestnikami szkolenia spotykamy się online, na telekonferencji. Każdy może zabrać głos przez mikrofon lub na czacie i podzielić się np. postępem prac przy projekcie, czy zapytać o o tematy poruszane w Szkole Reacta. Jeśli nie chcesz pracować przy włączonej kamerze i mikrofonie, to pamiętaj, że nie ma takiego przymusu 🙂 

PODAJ DALEJ

Jeśli znasz kogoś, kto może być zainteresowany naszym programem, kliknij proszę w przycisk poniżej i udostępnij szkolenie.

Pomoże to nam dotrzeć do szerszego grona odbiorców. Z góry dziękuję 🙂