fbpx

Zaawansowany kurs REACT – dołącz do grupy zaawansowanej!

Opublikowane przez Patryk Omiotek w dniu

Kurs REACT zaawansowany Szkoła Reacta Patryk Omiotek

Na chwilę otworzyliśmy zapisy do Szkoły Reacta. Tylko do 23.06. o godz. 21:00 trwa nabór na zaawansowany kurs REACT pod okiem mentora Patryka Omiotka. Jeżeli chcesz rozwijać swoje Reactowe kompetencje, to jest ostatnia chwila 💪 Więcej info tutaj: https://szkolareacta.pl/zapisy-react-zaawansowany/

W programie znajdują się zagadnienia wykorzystywane w komercyjnych projektach:
🔵 komunikacja z REST API
🔵 testowanie aplikacji
🔵 optymalizacja
🔵 dobre praktyki i wzorce
🔵 Redux
🔵 deployment

Program trwa 6 tygodni i ma całą masę BONUSÓW, w tym:
✅ 60 lekcji video,
✅ dostęp do Slacka i społeczności osób uczących się Reacta,
✅ wsparcie mentora w postaci konsultacji online na Slack,
✅ 3 godzinne techniczne live webinary,
✅ 3 bonusowe webinary na temat tworzenia CV oraz przygotowania się do rozmowy rekrutacyjnej pod kątem technicznym i nietechnicznym.

Więcej info tutaj:

Kategorie: Edycja 1

Patryk Omiotek

Programuję w JavaScript, Python, PHP, chętnie dzielę się wiedzą jako prelegent i trener IT oraz jestem tzw. weryfikatorem IT. Oznacza to, że podczas rozmów rekrutacyjnych sprawdzam techniczne umiejętności kandydatów ubiegających się na stanowiska Junior, Mid i Senior developerów. Sprawdź mój e-book z pytaniami rekrutacyjnymi z Reacta.