darmowy webinar:

Klon Gadu-Gadu w React.js

05.07.2021

Data

20:00 - 22:00

Godzina

Chcesz dowiedzieć się jak zbudować komunikator internetowy podobny do GG? Dołącz do bezpłatnego szkolenia online, w trakcie którego nauczysz się jak wykorzystywać React.js do budowania aplikacji.

Dołącz
dni
godzin
minut
sekund

WYDARZENIE ROZPOCZNIE SIĘ ZA:

O webinarze

Webinar jest przeznaczone dla osób, które chcą budować aplikacje w React.js

W trakcie 1.5 godziny pokażę jak zacząć wykorzystać Reacta, jak zbudować interfejs użytkownika oraz jak komunikować się z Firebase.

Dołącz

Czego się dowiesz?

  • Jak zrobić uwierzytelnianie za pomocą konta Google
  • Jak korzystać z Firebase Firestore
  • Jak zarządzać przepływem danych
  • Jak działać na refach
  • Oraz omówimy dobre praktyki przy tworzeniu aplikacji z użyciem Reacta

Część 1 (ok. 1.5 godziny)

Część 2 (ok. 30 minut)

  • Opowiem dlaczego warto dołączyć do 15 tygodniowego programu nauki Reacta
  • Sesja pytań i odpowiedzi, na której możesz zadać dowolne pytanie związane ze szkoleniem , pracą frontend developera, budowaniem aplikacji internetowych, technologią oraz rynkiem pracy

Czego się dowiesz?

Dlaczego warto dołączyć do Szkoły Reacta?

Kto poprowadzi warsztat?

Patryk Omiotek / Programista, trener IT

Patryk jest programistą specjalizującym się w JavaScript, React i Next.js. Realizował projekty m. in. dla znanej akademii filmowej z USA i dla startupów z Doliny Krzemowej, w które inwestowali chociażby Steve Wozniak czy Google Ventures.


Na codzień pracuje w firmie intive, gdzie oprócz kodowania, zajmuje się weryfikacją IT, czyli w trakcie procesów rekrutacyjnych sprawdza poziom wiedzy kandydatów na stanowiska Junior, Regular, jak i Senior developerów.


Prowadzi szkolenia dla programistów i dzieli się wiedzą jako trener IT. Jest autorem kanału YouTube o nazwie "Patryk Omiotek".


Udziela się jako prelegent. Występuje zarówno na lokalnych meetupach, jak i ogólnopolskich wydarzeniach, jak 4Developers i meet.js Summit.

Organizator