fbpx

Tworzenie aplikacji internetowych w JavaScript

Opublikowane przez Patryk Omiotek w dniu

Poznaj podstawy tworzenia aplikacji internetowych – zapisz się na webinar.

 • Data: poniedziałek, 31.05.2021
 • Godzina: 19:00 – 21:00
 • Koszt: BEZPŁATNIE

Czy ten webinar jest dla mnie?

Tak, jeśli:

 • masz już przynajmniej podstawy HTML, CSS
 • jesteś programistą/programistką i chcesz nauczyć się budować aplikacje internetowe
 • uczyłeś/aś się JavaScript na własną rękę, ale utknąłeś/aś lub czujesz, że musisz uporządkować swoją wiedzę.

Agenda

 • Czym jest JavaScript
 • Jak działają przeglądarki internetowe
 • Inspektor w Chrome
 • Drzewo DOM
 • Czym jest aplikacja internetowa
 • Jak tworzyć aplikacje internetowe w JavaScript
 • Sesja Q&A – czyli zadaj dowolne pytanie!

Szkolenie jest darmowe, ale obowiązują zapisy emailowe. Pamiętaj o podaniu prawidłowego adresu e-mail przy rejestracji – bo to właśnie na ten adres otrzymasz w dniu wydarzenia link do warsztatu. Aby wziąć udział, wystarczy, zapisać się na tej stronie:

Kategorie: Webinary

Patryk Omiotek

Programuję w JavaScript po stronie przeglądarki i serwera, chętnie dzielę się wiedzą jako prelegent i trener IT oraz jestem tzw. rekruterem technicznym. Oznacza to, że podczas rozmów rekrutacyjnych sprawdzam techniczne umiejętności kandydatów ubiegających się na stanowiska Junior, Mid i Senior developerów.