Jeśli w ogólnie nie znasz języków do tworzenia aplikacji internetowych to szkolenie nie jest dla Ciebie. Dopiero gdy poznasz HTML i CSS w stopniu bardzo dobrym oraz JavaScript w stopniu podstawowym, to wtedy to szkolenie będzie dla Ciebie bardzo przydatne!
Nie polecamy też szkolenia, jeśli jesteś regularem lub senior JavaScript developerem z bardzo dobrą znajomością praktyczną tego języka. Aczkolwiek jeśli czujesz, że szkolenie pomogłoby uporządkować i usystematyzować Twoją wiedzę, możesz jak najbardziej wziąć udział!
W tej części nauczysz się:
W tej części nauczysz się:
W tej części nauczysz się:
Jestem programistą z ponad 12-letnim doświadczeniem. Moje specjalizacje to JavaScript, Python, PHP i rozwiązania w chmurze AWS. Udzielam się jako prelegent, trener i organizator spotkań (m.in. meet.js). Prowadzę szkolenia dla programistów, szkoliłem również uczestników bootcampów. Często zajmuję się weryfikacją IT, czyli w trakcie procesów rekrutacyjnych sprawdzam poziom wiedzy kandydatów na stanowiska Junior, Regular/Mid, jak i Senior developerów.
Obecnie pracuję jako Senior Software Engineer w firmie intive. Do tej pory miałem przyjemność realizować wiele ciekawych projektów m.in. dla znanej akademii filmowej z USA i dla startupów, w które inwestowali chociażby Steve Wozniak czy Google Ventures.
Od 8 lat dzielę się swoją wiedzą jako ekspert na konferencjach i trener IT. Prowadzę przedmioty związane z aplikacjami internetowymi w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie. Jestem także pomysłodawcą i założycielem Szkoły Reacta. Ta kombinacja doświadczeń to gwarancja, że opanujesz Reacta w stopniu, który nie byłby możliwy w innym miejscu i z innym mentorem.
Umieć Lepiej, gdzie znajduje się nagranie, to autorska platforma stworzona na bazie potrzeb i wymagań uczestników pierwszej edycji Szkoły Reacta. Posiada przejrzysty, intuicyjny panel do nauki, możliwość tworzenia własnych notatek oraz zapisywanie ustawień (jak prędkość czy głośność wideo).
Możesz spróbować opanować Reacta w inny sposób, to oczywiste. Nie będziemy ukrywać, że istnieją inne metody nauczenia się tej biblioteki. Postaramy się jednak udowodnić Ci, że żaden z nich nie gwarantuje takich efektów i takiej skuteczności jak nauka w Szkole Reacta.
Jak wiadomo, wszelkiego rodzaju podręczniki informatyczne to mnóstwo przydatnej wiedzy. Ale bądźmy szczerzy – kto ma czas i cierpliwość na ich czytanie? Książki wymagają skupienia przez wiele godzin, po których i tak zdobyte przez Ciebie informacje są wciąż bardziej teoretyczne, niż praktyczne. Poza tym wiesz dobrze, że IT to jedna z najbardziej dynamicznych branż na świecie. W związku z tym treść podręczników bardzo szybko się dezaktualizuje. Czy naprawdę nie szkoda Ci czasu spędzonego na żmudnym uczeniu się teorii, która dawno temu straciła swój termin przydatności?
W sieci istnieje mnóstwo tutoriali, poradników i hintów on-line na temat Reacta. I to byłaby świetna wiadomość, gdyby nie fakt, że większość z nich dotyczy bardzo podstawowych zagadnień. Nie mówiąc już o tym, że nie oferują one rozwiązań w pracy na prawdziwych, komercyjnych projektach. Przypomnij też sobie, ile z nich masz wciąż na liście “do obejrzenia”, a przyznasz, że nauki za ich pomocą raczej nie da się określić jako usystematyzowanej i kompletnej.
Na rynku istnieją również kursy, które kosztują zaledwie parędziesiąt złotych. Być może w przeszłości zdarzyło Ci się wykupić właśnie tego typu budżetowe szkolenie – i to nie jedno. Ale czy było to coś, co dało Ci 100% satysfakcji i konkretny zastrzyk wiedzy? Czy raczej rzecz, której nie udało Ci się ukończyć, a teraz leży gdzieś na serwerach, porastając e-pajęczyną? Nawet jeśli tego typu szkolenie, przeprowadzone najczęściej bez realnej obecności mentora, zostało przez Ciebie przerobione w całości, to pamiętasz ile to kosztowało zachodu, zaparcia i samodyscypliny?
Operacja na żywym organizmie, znana szerzej jako „metoda prób i błędów” to zdecydowanie najczęściej wybierana metoda nauki Reacta. I – niestety – również taka, która pociąga za sobą masę bugów. Nie oszukujmy się – na początku jest to raczej metoda „błędów i błędów”, gdzie rozwiązując jeden problem tworzysz przy okazji kilka innych. Wiem z doświadczenia, że traci się wtedy dużo czasu, a szef lub zleceniodawca raczej nie jest zadowolony z końcowych efektów pracy. Wybór i tak należy do Ciebie – wolisz być w projekcie rycerzem na białym koniu, czy najpopularniejszym developerem wymienianym przy okazji git-blame?
Oferta specjalna jest ograniczona czasowo, kliknij w poniższy przycisk aby dołączyć na platformie Umieć Lepiej.
Szkolenie rozpoczyna się w momencie kupienia przez CIebie dostępu. Czas trwania szkolenia to 4 godziny.
Kupujesz raz, natomiast dostęp do szkolenia jest dożywotni. Dotyczy to również wszelkich aktualizacji, jakie się pojawią
– po prostu otrzymasz je gratis.
Niestety, nie ma takiej opcji sprzedaży. Jeśli w danym momencie brakuje Ci środków, to możesz zacznij systematycznie oszczędzać na ten cel.
To zależy od aplikacji, na których zdarzyło Ci się do tej pory pracować i od tego, jakie masz w nich doświadczenie komercyjne. W trakcie lekcji będzie poruszana tematyka zastosowań różnych elementów Reacta. Jeśli masz spore doświadczenie na tym polu, to niewykluczone, że w przyszłości zostanie uruchomiony kurs specjalistyczny, który bardziej będzie spełniał Twoje wymagania.
Jeśli znasz kogoś, kto może być zainteresowany naszym szkoleniem, kliknij proszę w przycisk poniżej i udostępnij tę stronę.
Pomoże to nam dotrzeć do szerszego grona odbiorców. Z góry dziękuję 🙂
Masz pytania? Napisz: kontakt@szkolareacta.pl | Polityka prywatności
Zapraszamy do zapoznania się z nowym projektem edukacyjnym Akademia Web Amigos | Jeśli potrzebujesz szkolenia dla swojego zespołu kliknij tutaj
|