fbpx

Poznaj podstawy REACTA

i NIE POPEŁNIAJ błędów POCZĄTKUJĄCYCH

Wprowadzenie do React.js to nagranie z praktycznego, 3 godzinnego szkolenia online

CO ZYSKASZ?

Sprawdź jak Szkoła Reacta pomoże w rozwoju Twoich umiejętności

co otrzymasz w ramach SZKOLENIA?

Sam materiał wideo to nie wszystko

Dla kogo nie jest tO SZKOLENIE?

Sprawdź, czy nagranie jest dla Ciebie

Jeśli w ogólnie nie znasz języków do tworzenia aplikacji internetowych to szkolenie nie jest dla Ciebie. Dopiero gdy poznasz HTML i CSS w stopniu bardzo dobrym oraz JavaScript w stopniu podstawowym, to wtedy to szkolenie będzie dla Ciebie bardzo przydatne!

Nie polecamy też szkolenia, jeśli jesteś regularem lub senior JavaScript developerem z bardzo dobrą znajomością praktyczną tego języka. Aczkolwiek jeśli czujesz, że szkolenie pomogłoby uporządkować i usystematyzować Twoją wiedzę, możesz jak najbardziej wziąć udział!

czego się nauczysz?

W trakcie szkolenia dowiesz się jak działa

Demo

zobacz szkolenie od środka

Przydatne wtyczki

W tej części nauczysz się:

Obsługa zdarzeń

W tej części nauczysz się:

Hooki

W tej części nauczysz się:

Ponaj swojego TRENERA

Cześć, nazywam się Patryk Omiotek

Patryk Omiotek

Jestem programistą z ponad 12-letnim doświadczeniem. Moje specjalizacje to JavaScript, Python, PHP i rozwiązania w chmurze AWS. Udzielam się jako prelegent, trener i organizator spotkań (m.in. meet.js). Prowadzę szkolenia dla programistów, szkoliłem również uczestników bootcampów. Często zajmuję się weryfikacją IT, czyli w trakcie procesów rekrutacyjnych sprawdzam poziom wiedzy kandydatów na stanowiska Junior, Regular/Mid, jak i Senior developerów.

Obecnie pracuję jako Senior Software Engineer w firmie intive. Do tej pory miałem przyjemność realizować wiele ciekawych projektów m.in. dla znanej akademii filmowej z USA i dla startupów, w które inwestowali chociażby Steve Wozniak czy Google Ventures.

Od 8 lat dzielę się swoją wiedzą jako ekspert na konferencjach i trener IT. Prowadzę przedmioty związane z aplikacjami internetowymi w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie. Jestem także pomysłodawcą i założycielem Szkoły Reacta. Ta kombinacja doświadczeń to gwarancja, że opanujesz Reacta w stopniu, który nie byłby możliwy w innym miejscu i z innym mentorem. 

Sprawdź OPINIE UCZESTNIkÓW

Oto, co piszą osoby, które już uczestniczyły

Ile kosztuje szkolenie?

dostęp do szkolenia to inwestycja

149 zł 47 zł

Nowoczesna platforma

do przyjemnej i efektywnej nauki

Umieć Lepiej, gdzie znajduje się nagranie, to autorska platforma stworzona na bazie potrzeb i wymagań uczestników pierwszej edycji Szkoły Reacta. Posiada przejrzysty, intuicyjny panel do nauki, możliwość tworzenia własnych notatek oraz zapisywanie ustawień (jak prędkość czy głośność wideo).

Alternatywne Sposoby Nauki

Czy są inne sposoby na naukę Reaca?

Możesz spróbować opanować Reacta w inny sposób, to oczywiste. Nie będziemy ukrywać, że istnieją inne metody nauczenia się tej biblioteki. Postaramy się jednak udowodnić Ci, że żaden z nich nie gwarantuje takich efektów i takiej skuteczności jak nauka w Szkole Reacta.

Jak wiadomo, wszelkiego rodzaju podręczniki informatyczne to mnóstwo przydatnej wiedzy. Ale bądźmy szczerzy – kto ma czas i cierpliwość na ich czytanie? Książki wymagają skupienia przez wiele godzin, po których i tak zdobyte przez Ciebie informacje są wciąż bardziej teoretyczne, niż praktyczne. Poza tym wiesz dobrze, że IT to jedna z najbardziej dynamicznych branż na świecie. W związku z tym treść podręczników bardzo szybko się dezaktualizuje. Czy naprawdę nie szkoda Ci czasu spędzonego na żmudnym uczeniu się teorii, która dawno temu straciła swój termin przydatności?

W sieci istnieje mnóstwo tutoriali, poradników i hintów on-line na temat Reacta. I to byłaby świetna wiadomość, gdyby nie fakt, że większość z nich dotyczy bardzo podstawowych zagadnień. Nie mówiąc już o tym, że nie oferują one rozwiązań w pracy na prawdziwych, komercyjnych projektach. Przypomnij też sobie, ile z nich masz wciąż na liście “do obejrzenia”, a przyznasz, że nauki za ich pomocą raczej nie da się określić jako usystematyzowanej i kompletnej.

Na rynku istnieją również kursy, które kosztują zaledwie parędziesiąt złotych. Być może w przeszłości zdarzyło Ci się wykupić właśnie tego typu budżetowe szkolenie – i to nie jedno. Ale czy było to coś, co dało Ci 100% satysfakcji i konkretny zastrzyk wiedzy? Czy raczej rzecz, której nie udało Ci się ukończyć, a teraz leży gdzieś na serwerach, porastając e-pajęczyną? Nawet jeśli tego typu szkolenie, przeprowadzone najczęściej bez realnej obecności mentora, zostało przez Ciebie przerobione w całości, to pamiętasz ile to kosztowało zachodu, zaparcia i samodyscypliny?

Operacja na żywym organizmie, znana szerzej jako „metoda prób i błędów” to zdecydowanie najczęściej wybierana metoda nauki Reacta. I – niestety – również taka, która pociąga za sobą masę bugów. Nie oszukujmy się – na początku jest to raczej metoda „błędów i błędów”, gdzie rozwiązując jeden problem tworzysz przy okazji kilka innych. Wiem z doświadczenia, że traci się wtedy dużo czasu, a szef lub zleceniodawca raczej nie jest zadowolony z końcowych efektów pracy. Wybór i tak należy do Ciebie – wolisz być w projekcie rycerzem na białym koniu, czy najpopularniejszym developerem wymienianym przy okazji git-blame?

Polecają NAS

Poniższe marki są dobrze rozpoznawalne w polskim świecie IT, a co więcej polecają nasze szkolenia z Reacta 🙂 Dziękujemy za zaufanie!

UZYSKAJ DOSTĘP do SZKOLENIA

I dołącz do ponad 200 zadowolonych uczestników

Oferta specjalna jest ograniczona czasowo, kliknij w poniższy przycisk aby dołączyć na platformie Umieć Lepiej.

FAQ, czyli

Najczęściej zadawane pytania

Tak, platforma e-learningowa obsługuje płatności kartą.
Tak, do każdego zakupu wystawiana jest faktura z 23% VAT. System wyśle Ci ją do 48h po wpłacie. Można ją następnie wliczyć w koszty firmy.

Szkolenie rozpoczyna się w momencie kupienia przez CIebie dostępu. Czas trwania szkolenia to 4 godziny.

Lekcje wideo są dostępne wyłącznie w ramach platformy i nie można ich pobrać. Wszelkie materiały pomocnicze jak np. slajdy możesz pobrać na swój dysk.

Kupujesz raz, natomiast dostęp do szkolenia jest dożywotni. Dotyczy to również wszelkich aktualizacji, jakie się pojawią
– po prostu otrzymasz je gratis.

Niestety, nie ma takiej opcji sprzedaży. Jeśli w danym momencie brakuje Ci środków, to możesz zacznij systematycznie oszczędzać na ten cel.

To zależy od aplikacji, na których zdarzyło Ci się do tej pory pracować i od tego, jakie masz w nich doświadczenie komercyjne. W trakcie lekcji będzie poruszana tematyka zastosowań różnych elementów Reacta. Jeśli masz spore doświadczenie na tym polu, to  niewykluczone, że w przyszłości zostanie uruchomiony kurs specjalistyczny, który bardziej będzie spełniał Twoje wymagania.

Podaj dalej

Jeśli znasz kogoś, kto może być zainteresowany naszym szkoleniem, kliknij proszę w przycisk poniżej i udostępnij tę stronę.

Pomoże to nam dotrzeć do szerszego grona odbiorców. Z góry dziękuję 🙂

Made with ❤ by Szkoła Reacta