fbpx

React - 57 pytań rekrutacyjnych

Cześć! 🙂 W ramach projektu Szkoła Reacta przygotowałem dla Ciebie zestaw 57 pytań wraz z opracowaniem odpowiedzi i fragmentami kodu z zakresu Reacta i Reduksa. Dzięki temu lepiej przygotujesz się do rozmowy rekrutacyjnej, zdobędziesz awans, podwyżkę i/lub nową lepszą pracę. Co dokładnie zostało omówione w tym darmowym e-booku?

O autorze

Nazywam się Patryk Omiotek i jestem programistą z ponad 12-letnim doświadczeniem. Programuję głównie w JavaScript, Python oraz PHP, a czasem uruchamiam różne ciekawe rozwiązania działające w chmurze AWS. 

Chętnie dzielę się wiedzą jako prelegent i trener oraz jestem tzw. weryfikatorem IT. Oznacza to, że podczas rozmów rekrutacyjnych sprawdzam techniczne umiejętności kandydatów ubiegających się na stanowiska Junior, Regular i Senior developerów. 

Obecnie pracuję w firmie intive jako Senior Software Engineer. Jestem również wykładowcą w WSPiA w Lublinie, gdzie prowadzę przedmioty związane z internetem 🙂

W zeszłym roku uruchomiłem projekt Szkoła Reacta oraz przygotowałem ten darmowy e-book, aby pomóc innym osobom w nauce oraz podszkoleniu się właśnie z Reacta.

P. S. Jeśli masz jakieś pytania, to pisz śmiało na adres: kontakt@szkolareacta.pl lub znajdź mnie w jednym z serwisów społecznościowych