fbpx

Napisz Pacmana w Reakcie – webinar

Opublikowane przez Patryk Omiotek w dniu

W zeszłym roku prowadziłem zajęcia, na których pisaliśmy razem z uczestnikami Pacmana w JavaScript ? Wyszło super, a kursanci mieli świetną zabawę 🙂 Przy okazji sporo nauczyli się o zastosowaniu HTML, CSS oraz JS w praktyce.

Ostatnio wpadłem na pomysł, aby pokazać jak można napisać taką grę, ale z wykorzystaniem Reacta – postanowiłem, że zorganizuję webinar, na którym pokażę jak się do tego zabrać, jak skonfigurować projekt i jak napisać aplikację wykorzystując ReactJS. Na webinarze będzie więc połączenie przyjemnego z pożytecznym – bo kto nie lubi grać w zółtą kulkę? 😉

Zapraszam Cię więc na darmowy webinar – będzie dużo funu oraz wiedzy. Możesz zapisać się klikając w przycisk poniżej:

Kategorie: Webinary

Patryk Omiotek

Programuję w JavaScript po stronie przeglądarki i serwera, chętnie dzielę się wiedzą jako prelegent i trener IT oraz jestem tzw. rekruterem technicznym. Oznacza to, że podczas rozmów rekrutacyjnych sprawdzam techniczne umiejętności kandydatów ubiegających się na stanowiska Junior, Mid i Senior developerów.