fbpx

darmowy kurs mailowy

Powtórka z JavaScript

uporządkuj swoją wiedzę z tworzenia aplikacji internetowych

CO ZYSKASZ?

sprawdź do czego przyda Ci się ten kurs

co otrzymasz w ramach KURSU?

zobacz co przygotowałem w ramach kursu

Dla kogo jest TEN Kurs?

ten kurs jest dla Ciebie, jeśli:

czego się nauczysz?

w trakcie kursu otrzymasz m. in. następujące lekcje:

Autor

Cześć, nazywam się Patryk Omiotek

Patryk Omiotek

Jestem programistą z ponad 12-letnim doświadczeniem. Moje specjalizacje to JavaScript, Python, PHP i rozwiązania w chmurze AWS. Udzielam się jako prelegent, trener i organizator spotkań (m.in. meet.js). Prowadzę szkolenia dla programistów, szkoliłem również uczestników bootcampów. Często zajmuję się weryfikacją IT, czyli w trakcie procesów rekrutacyjnych sprawdzam poziom wiedzy kandydatów na stanowiska Junior, Regular/Mid, jak i Senior developerów.

Obecnie pracuję jako Senior Software Engineer w firmie intive. Do tej pory miałem przyjemność realizować wiele ciekawych projektów m.in. dla znanej akademii filmowej z USA i dla startupów, w które inwestowali chociażby Steve Wozniak czy Google Ventures.

Od 8 lat dzielę się swoją wiedzą jako ekspert na konferencjach i trener IT. Prowadzę przedmioty związane z aplikacjami internetowymi w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie. Jestem także pomysłodawcą i założycielem Szkoły Reacta. Ta kombinacja doświadczeń to gwarancja, że opanujesz Reacta w stopniu, który nie byłby możliwy w innym miejscu i z innym mentorem. 

Sprawdź OPINIE UCZESTNIkÓW

oto, co piszą osoby, które już uczestniczyły w moich szoleniach

Ile TO kosztuje?

0 zł

Dostęp do kursu nic nie kosztuje. I to się nie zmieni. Nigdy 🙂

UZYSKAJ DOSTĘP do Kursu

dołącz do innych zadowolonych kursantów

Wystarczy, że wprowadzisz adres email, a ja przez kolejne dni będę wysyłał Ci lekcje związane z nauką JavaScript.

Zapisując się na kurs jednocześnie zapisujesz się na newsletter Szkoły Reacta, a także wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Podaj dalej

Jeśli znasz kogoś, kto może być zainteresowany tym kursem, kliknij proszę w przycisk poniżej i udostępnij tę stronę.

Pomoże to nam dotrzeć do szerszego grona odbiorców. Z góry dziękuję 🙂

Made with ❤ by Szkoła Reacta