fbpx

Dziś rozpoczął się nabór do Szkoły Reacta

Opublikowane przez Patryk Omiotek w dniu

Dzisiaj uruchomiłem nabór do Szkoły Reacta, czyli 12 tygodniowego szkolenia online, w trakcie którego krok po kroku przeprowadzę uczestników od podstaw, aż po zaawansowane zagadnienia związane z Reactem. Nabór będzie trwał do 30.04.2020, godz 21:00 i później nie będzie już możliwości dołączenia do programu.

W trakcie poniedziałkowego webinaru uruchomiłem potajemnie przedsprzedaż dla uczestników transmisji 🙂 Pierwsze osoby już są na pokładzie i na Slacku! Mega się cieszę! 🙂

Slack i nasza zamknięta społeczność to mega istotna część w trakcie nauki, bo możesz tam zadać dowolne pytanie do mnie oraz innych uczestników. Już niedługo będę tam umieszczał materiały dodatkowe, linki i będę odpowiadał na grupowe problemy. Gdy utkniesz ze swoim projektem to właśnie na SLACK uzyskasz wsparcie ode mnie i od innych kursantów. W grupie człowiek zawsze lepiej się uczy!

Natomiast, jeśli dopiero rozpoczynasz przygodę z Reactem i nie wiesz od czego zacząć, to polecam Ci to nagranie z webinaru, gdzie krok po kroku przeprowadzam Cię przez podstawy:

✔ Przygotowanie środowiska do pracy
✔ Instalacja node.js
✔ Jak przygotować projekt w Reakcie?
✔ Jak tworzyć komponenty?

72 minut wiedzy za free czeka na Ciebie tutaj:

Jeśli zastanawiasz się nad dołączeniem do programu, to pamiętaj, że nabór potrwa jeszcze tylko kilka dni – do 30.04.2020 godz 21:00. Zapoznaj się z programem i wszystkimi korzyściami.

Z okazji startu naboru jutro wieczorem o 19:30 odbędzie się też kolejny webinar! Będzie on podzielony na dwie części:

✔ w pierwszej napiszemy aplikację pogodową i pokażę, jak korzystać z REST API do pobierania danych (60 minut),
​✔ natomiast w drugiej możesz zadać dowolne pytanie dotyczące udziału w Szkole Reacta (30 minut sesji QA).

Aby wziąć udział w webinarze, kliknij tutaj, a otrzymasz maila z linkiem do transmisji 30 minut przed rozpoczęciem:

Widzimy się na webinarze i w Szkole Reacta 🙂

P. S. Jeśli znasz kogoś, kto może być zainteresowany programem, przekaż mu śmiało ten link: https://szkolareacta.pl/zapisy/. Pomoże to mi dotrzeć do szerszego grona odbiorców. Z góry dziękuję 🙂

Kategorie: Ogólne

Patryk Omiotek

Programuję w JavaScript po stronie przeglądarki i serwera, chętnie dzielę się wiedzą jako prelegent i trener IT oraz jestem tzw. rekruterem technicznym. Oznacza to, że podczas rozmów rekrutacyjnych sprawdzam techniczne umiejętności kandydatów ubiegających się na stanowiska Junior, Mid i Senior developerów.