fbpx

15 powodów dlaczego warto dołączyć do Szkoły Reacta

Opublikowane przez Patryk Omiotek w dniu

Jeśli jeszcze nie wiesz, zobacz z czego się składa się pełny program. Poniżej zamieściłem 12 najważniejszych powodów:

1) 160 lekcji wideo i dostęp do aktualizacji materiałów

Lekcje nagrałem w przystępnej formie i w tempie, które pozwoli Ci w łatwy sposób przyswajać wiedzę. Wykupując dostęp do szkolenia otrzymujesz również dostęp do aktualizacji, które pojawią się na platformie. Sama wiedza z filmów to jednak nie wszystko, ponieważ liczy się praktyka i kodowanie. Dlatego mamy przygotowane zadania do samodzielnej realizacji, które pozwolą Ci lepiej opanować poznany materiał.

2) Projekt – istotny wkład do Twojego portfolio

W przypadku szukania nowej pracy lub jej zmiany mega ważne jest posiadanie portfolio programistycznego. Dlatego będziemy się skupiali (a zwłaszcza w tej edycji), aby każdy z kursantów posiadał projekt napisany w Reakcie, który będzie mógł śmiało zaprezentować podczas rozmowy rekrutacyjnej. Istnieje również możliwość realizacji projektów zespołowych z innymi uczestnikami Szkoły Reacta

3) Dożywotni dostęp do materiałów 24/7

Otrzymujesz dożywotni dostęp do materiałów na platformie Web Amigos, a ponieważ działamy głównie online to dostęp masz z każdego miejsca na świecie 24h na dobę. I to się nie zmieni. Dostęp nigdy Ci nie wygaśnie.

4) 8 godzinnych, technicznych sesji Q&A

Wspominałem już o materiałach wideo oraz zadaniach do realizacji i projektach, ale dla wielu osób ważne są sesje live, na których możemy omówić kod i porozmawiać na temat bieżącego materiału. To świetna okazja na dowiedzenie się czegoś nowego oraz wymiany wiedzy. Każda taka sesja jest nagrywana i dostępna na platformie, więc jeśli nie możesz uczestniczyć, to obejrzysz nagranie w dogodnym dla Ciebie momencie.

5) 4 szkolenia z ekspertem od Linkedin i CV

Jeśli główny cel, który stoi za Twoją decyzją o zgłębieniu wiedzy na temat Reacta, związany jest ze zmianą pracy na lepszą, to mam dla Ciebie świetną wiadomość!

Wykupując kurs w Szkole Reacta otrzymasz dodatkowo, zupełnie za darmo, dostęp do nagrań, przygotowanych przez Annę Prończuk-Omiotek – profesjonalnego trenera wystąpień publicznych, eksperta od LinkedIn i marketingu w branży IT.

6) 2 hackatony po 4 godziny, na których stworzysz aplikację

Po każdym module (Basic i Advanced) odbędzie się 4 godzinny hackaton online, w trakcie, którego napiszemy działającą aplikację od A do Z. Prowadziłem tego typu warsztaty już wcześniej i przez 4 godziny można na prawdę sporo zdziałać, zwłaszcza jeśli wcześniej ma się przerobiony i opanowany materiał z lekcji wideo.

7) Szkolenia z Git oraz REST API

Część osób, która dołączyła w poprzedniej edycji nie miała okazji korzystać wcześniej z Gita, ani REST API. Stwierdziłem więc, że pokażę w kilku krokach jak można zacząć pracę. Nie skończyło się jednak na krótkim tutorialu, a dwóch filmach prawie po godzinie jak korzystać z Git oraz Gitflow 🙂 Nagranie z tych warsztatów znajduje się w materiałach dodatkowych.

8) Społeczność i dostęp do mentora na Slack

Od razu po dołączeniu do Szkoły Reacta otrzymasz zaproszenie do Slacka – komunikatora, z którego korzystamy do wymiany wiedzy, organizacji czy informowania się o sesjach live Q&A. Kursanci korzystają ze Slacka, jako pierwszego miejsca, na którym mogą zapytać o materiały i zasięgnąć pomocy prowadzącego. Są tam też po prostu osoby takie jak Ty, które uczą się Reacta.

9) Certyfikat ukończenia (dla osób, które zdadzą egzamin)

Osoby, które zechcą podejść do egzaminu mogą otrzymać certyfikat poświadczający odbycie szkolenia i uzyskaną wiedzę. Tego typu certyfikat może przydać się w trakcie ubiegania się o nową pracę.

10) 12 tygodni efektywnej nauki

Program podzieliłem na 12 bloków tematycznych, dzięki czemu będziemy w stanie dokładnie poznać cały materiał z określonego tematu oraz zobaczyć kilka różnych podejść do tych samych zagadnień. W przypadku np. stylowania komponentów czy struktury plików i katalogów takich podejść jest wiele. Wszystkie dobre praktyki omawiamy w ramach jednego takiego modułu.

11) 100% praktycznych przykładów

Nie będziemy robić kolejnej todo-listy, chociaż korzystam z tego typu aplikacji w trakcie rozmów rekrutacyjnych i przyznam szczerze, że się super sprawdza w wyłapywaniu braków i nieodciągnięć kandydatów 😉 Będę rozpoczynał od pokazywania prostych przykładów aż po zaawansowane aplikacje.

12) Drukowane fiszki z Reacta

Dla pierwszych 50 osób przewidziałem bonus – drukowane fiszki z React.js. Korzystanie z fiszek jest świetnym sposobem na utrwalenie najbardziej przydatnych informacji. Jeżeli będziemy uczyli się z fiszek wykonując fizyczne działania, to zwiększamy ślad pamięciowy informacji, na której nam zależy. Nasz mózg, tak samo jak u zwierząt ucz się przez ruch. Dodatkowo, fiszki są tyle małe, że możesz je zabrać ze sobą gdziekolwiek się udasz: na spacer, do tramwaju, pociągu, czy nawet na rozmowę rekrutacyjną aby powtórzyć materiał tuż przed jej rozpoczęciem.

13) Baza zadań rekrutacyjnych

Jak uczyć się efektywnie? Najlepiej w takcie praktyki. W ramach szkolenia otrzymujesz zadania do samodzielnej realizacji. W tej edycji wprowadzamy również bazę zadań rekrutacyjnych, czyli zadania, z jakimi można spotkać się w trakcie prawdziwych rekrutacji technicznych.

Jest to świetny sposób na uporządkowanie wiedzy oraz stworzenie kolejnego projektu do portfolio. Zadania są dostępne pod koniec szkolenia, aby najpierw poznać i dobrze opanować wszystkie najważniejsze zagadnienia w pracy React developera.

14) Możliwość omawiania zagadnień spoza szkolenia

Często na spotkaniach na żywom, gdy wyczerpiemy tematy, to omawiamy zagadnienia dotyczące pracy frontend developera, bibliotek i frameworków dostępnych na rynku, szeroko pojętych zagadnień Full Stack, czy Jamstack (m.in. Headless CMS, Docker, Node.js). Wszystko po to, aby nasi Kursanci mieli jak najszersze spektrum wiedzy.

15) Atrakcyjna cena

Całość kosztuje 1297 zł brutto. Czy to dużo, czy też mało? Jeśli podzielimy przez liczbę modułów, to wychodzi 86 zł za moduł. Czasami tyle wydaje się na „wyjście na miasto”, do kina, czy zakup „ciucha”… Poza tym, 1297 zł to zdecydowanie mniej niż np. kurs typu „Bootcamp”. Pomyśl też, ile trzeba by zapłacić za indywidualne lekcje programowania….

Lepszej okazji nie będzie, bo przy kolejnym naborze cena pójdzie do góry.

Kategorie: Ogólne

Patryk Omiotek

Programuję w JavaScript po stronie przeglądarki i serwera, chętnie dzielę się wiedzą jako prelegent i trener IT oraz jestem tzw. rekruterem technicznym. Oznacza to, że podczas rozmów rekrutacyjnych sprawdzam techniczne umiejętności kandydatów ubiegających się na stanowiska Junior, Mid i Senior developerów.